• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Sztuka Haiku: Tworzenie Krótkich Wierszy

Rozmaite gry strategiczne praktycznie od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród miłośników ogólnie pojętej elektronicznej rozrywki, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież tytuły tego typu dają nam niezwykle ciekawą możliwość zbudowania chociażby własnej firmy właściwie od podstaw; w wielu przypadkach nie są one proste, bo każdy gracz musi troszczyć się w nich o sporo różnych spraw, podobnie jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek realnej działalności. W chwili obecnej ciekawą propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, bo w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość prowadzenia rywalizacji z innymi graczami, często pochodzącymi z całego świata. Do absolutnie najlepszych tytułów tego typu niewątpliwie zalicza się w chwili obecnej Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tu sprawnie działającej oraz przynoszącej odpowiednie dochody firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co oczywiście nie jest niczym prostym. Musimy tu bez przerwy dbać przykładowo o najwyższy możliwy poziom naszych lokomotyw i szukać okazji do zarobienia pieniędzy. Gra jest niezwykle rozbudowana, dzięki czemu spędzając z nią swój czas będziemy mogli poczuć się praktycznie jak w czasie budowania prawdziwej firmy. Dodatkowo, spotkamy się tu z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi możemy oczywiście prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation została stworzona specjalnie dla każdego miłośnika kolei, która rzeczywiście jest niesamowicie wręcz interesującym tematem. Z drugiej strony doskonale może się przy niej bawić właściwie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, zatem zdecydowanie warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Kliknij i zobacz

2. Zobacz szczegóły

3. Odwiedź stronę

4. Otwórz link

Kulinarne Podróże: Smaki Azji

Categories: Hobby

Comments are closed.